• 5 komentarzy
  • 10669 wyświetleń

Sparingi Warmii i Wissy

Pierwsza drużyna ŁKS Łomża rozegrała swój pierwszy, przed nowym sezonem, mecz sparringowy. Przeciwnikiem łomżan, którzy mają chrapkę na grę w pierwszej lidze, była drużyna z IV ligi Wissa Szczuczyn. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ŁKS 2:0.
Strzelcami bramek byli: w 40 minucie Gałązka a w 82. Laskowski.

W 25 minucie spotkania ambitnie grający na własnym boisku zespół Wissy oddał jedyny celny strzał na bramkę Karola Salika, który bez problemu go obronił.
 za 4lomza.pl

W swoim pierwszym przedsezonowym sparingu drużyna Warmii Grajewo przegrała na własnym boisku z Narwią Ostrołęka 0:4.

Warmia wystąpiła w tym spotkaniu w mocno eksperymentalnym składzie. Tylko kilku graczy, którzy wybiegli na boisko, było zawodnikami podstawowego składu z ubiegłego sezonu. Trener Borkowski postanowił dać szansę na pokazanie się wielu juniorom (przede wszystkim z zespołów białostockiego MOSP-u, Hetmana oraz czołowym młodzieżowcom z juniorów starszych i młodszych Warmii). W pierwszej połowie grajewianie podejmowali równorzędną walkę z rywalem, jednak doświadczenie i szersza ławka rezerwowych przeciwników sprawiły, że gracze z Ostrołęki zaaplikowali podopiecznym trenera Borkowskiego cztery bramki, nie tracąc przy tym żadnej.