wtorek, 16 kwietnia 2024

Zapasy - Puchar Polski Kadetów

W dniach 15 - 17 marca 2013 roku w Brzegu Dolnym odbył się Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym, który był zarazem eliminacjami I stopnia do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w dniach 12 - 14.07.2013 roku w Zgierzu.

Podlascy zapaśnicy na tym turnieju wywalczyli 4 miejsca na OOM, tj. Jędrzej Warpechowski w kat. do 100kg, który zdobył brązowy medal w swojej kategorii wagowej, Bartosz Łętowski w kat. do 76kg, Tomasz Stasiewicz w kat. do 54kg (wszyscy UAKS „PODLASIE” Białystok) oraz Damian Trojanowski w kat. do 50kg. (MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn), którzy zajęli 7 miejsca w swoich kategoriach wagowych.