Dwa brązowe medale

W dniach 19-20.11.2010 roku w Brzegu Dolnym odbył się Międzynarodowy Puchar Polski Kadetek w zapasach w stylu wolnym.

W zawodach oprócz zawodniczek z kraju brały udział reprezentacje z Niemiec i Szwecji. W imprezie tej z zawodniczek  województwa podlaskiego bezkonkurencyjna była Paula Kozłow - aktualna Mistrzyni Europy Kadetek w kat. do 46kg, która w kat. do 49kg zdobyła złoty medal. Dobrze zaprezentowały się również dziewczęta z MLUKS „GWIAZDA” przy Urzędzie Miejskim w Szczuczynie, które idąc w ślady mistrzyni zdobyły dwa brązowe medale:- Karolina Drobińska w kat. do 46kg i Ewa Alicka w kat. do 65kg oraz jedno piąte miejsce- Weronika Szczech w kat. do 65kg.

W tym samym czasie podczas Pucharu Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym odbywającym się w Wałbrzychu-zawodnik MOSiR Grajewo Adam Łaguna w kat. do 55kg również zdobył brązowy medal. Gratulacje zawodnikom i trenerom.